I Niedziela Wielkiego Postu - 21.02.2021r.

1. Okres Wielkiego Postu, to czas nabożeństw pasyjnych, które mają pomóc nam w osobistym przyjęciu Bożego Miłosierdzia, nawróceniu i odnalezieniu drogi do Boga i pogłębieniu naszej wiary.

  • Gorzkie Żale w każdą niedziele o g. 17.15; Droga krzyżowa w piątek: dla dzieci o g. 16.30, dla młodzieży i dorosłych o g. 17.15. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.

2. Dziękując za przychylność dla Caritas w ubiegłym roku, zwracamy się z prośbą oprzekazanie 1% na rzecz OPP Caritas Diecezji Radomskiej, KRS 0000222733, która swoją akcję prowadzi pod hasłem: Czasami życie zależy od 1%.  Widzimy potrzebę wspierania naszych podopiecznych, szczególnie ludzi chorych w każdym wieku. Osoby, które spotkały się z życzliwością przyjaznych Podatników dziś mogą realizować dodatkowy plan leczenia, rehabilitacji, używają specjalistycznego sprzętu, zakupują ortezy, implanty. Będziemy starać się pomagać w wypełnianiu zeznań podatkowych w budynku Kurii przy ul. Malczewskiego 1, poniedziałek-piątek w godz. 9.00-13.00, oraz w siedzibie Caritas przy ul. Kościelnej 5, poniedziałek-piątek w godz.13.30-15.30. Akcję pomocową rozpoczynamy w poniedziałek, 22 lutego.

Apel do Emerytów: Osoby, które w latach ubiegłych zadeklarowały chęć przekazania 1% podatku dla Caritas, a nie muszą nic odliczać, chcemy uspokoić, że bez Państwa zaangażowania w tym roku Caritas ten 1% otrzyma!