Ogłoszenia, IV Niedziela Wielkiego Postu, 19 marca

Zbliża się czas Wielkiego Tygodnia i nasze przygotowanie przez parafialne rekolekcje. Rozpoczniemy je w przyszłym tygodniu, 26 marca, potrwają do wtorku 28 marca. Poprowadzi je ks. Wojciech Górlicki, proboszcz par. św. Piotra i Pawła w Wilnie, pochodzący z naszej diecezji. 

W najbliższą niedzielę młodzież oazowa rozprowadza palmy. Środki zgromadzone przez młodzież będą przeznaczone na przeżycie rekolekcji oazowych w czasie wakacji. 

W poniedziałek Uroczystość św. Józefa. Podczas Mszy św. o g. 18 poświęcenie obrazu św. Józefa. Podziękowanie dla pań i panów z KŻR za ofiarowanie obrazu. 

25 marca, sobota – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze o g. 7, 9 i 18. Kolejna rocznica powstania Diecezji. Dzień  Świętości Życia. W kościele Ojców Bernardynów Droga Krzyżowa i Msza o 18.  

W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o 12.30 młodzież klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 15 przedstawi Misterium Pasyjne. 

Także w niedzielę za tydzień o 19.00 w Kazimierzówce kolejna odsłona edycji Dzieła Biblijnego i prelekcja diakona Patryka: Mężczyzną i kobietą stworzył ich. Wróćmy do biblijnego Raju

Zachęta do lektury prasy katolickiej, wśród  tytułów na uwagę zasługuje artykuł pokazujący mechanizm manipulacji towarzyszący oskarżeniom wobec Karola Wojtyły 

Solenizantom i Jubilatom najlepsze życzenia.